Koszmarny debiut Joao Felixa w Chelsea (VIDEO)

Data dodania: 12-01-2023 22:37

Joao Felix szybko dostał od Grahama Pottera szansę debiutu w Chelsea. Wypożyczony z Atletico Madryt Portugalczyk znalazł się w wyjściowym składzie na mecz Premier League z Fulham, ale spotkania nie dokończył. Za ostry faul wyleciał z boiska przed upływem godziny gry.

Transfer Felixa został potwierdzony w środę, a już w czwartek Portugalczyk zaczął od 1. minuty mecz Chelsea z Fulham na wyjeździe. Na boisku wytrwał do 58. minuty, gdy za ostry faul na Kennym Tete wyleciał z boiska. Zupełnie zasłużenie.

Joao Felix został do Chelsea wypożyczony bez opcji transferu definitywnego. Po czerwony debiucie Portugalczyka czeka od razu... przerwa w grze w Premier League. Już zakłada się, że Felix nie będzie do dyspozycji Grahama Pottera w trzech kolejnych spotkaniach.

Felix opuścił boisko przy stanie 1:1. Prowadzenie Fulham dał były gracz Chelsea Willian w 25. minucie, a wyrównał w 49. minucie Kalidou Koulibaly. Gospodarze w 73. wykorzystali grę w przewadze i zadali CFC drugi cios za sprawą Carlosa.