Kapitalny gol w meczu na Cyprze. Były piłkarz Jagiellonii zachwycił kibiców (VIDEO:

Data dodania: 16-01-2023 6:55

Karol Struski fantastycznym strzałem z dystansu rozpoczął ostre strzelanie w meczu cypryjskiej ligi, w którym jego Aris Limassol przegrał z AEK Larnaka 3:4.

Aris Limassol objął prowadzenie w 20. minucie po indywidualnej akcji Karola Struskiego. Polski pomocnik zszedł do środka z lewego skrzydła i huknął zza pola karnego. Piłka odbiła się od prawego słupka i wylądowała w siatce. Bramkarz gospodarzy mógł jedynie podziwiać fantastycznego gola z gatunku „stadiony świata”.

Warto przypomnieć, że partnerem Struskiego w Arisie jest Mariusz Stępiński, który w meczu z Larnaką spędził na boisku 89. minut.

Karol Struski podczas swojej kariery występował w takich klubach jak Górnik Łęczna, Motor Lublin oraz Jagiellonia Białystok. 21-latek ze stolicy Podlasia przeniósł się w lipcu 2022 roku do Arisu Limassol za 400 tysięcy euro.

W obecnym sezonie Struski rozegrał 14 spotkań w lidze cypryjskiej i strzelił 4 gole.