Al-Nassr chce kolejną gwiazdę. Saudyjczycy prowadzą rozmowy w sprawie transferu znanego bramkarza
Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 16-01-2023 14:50
Al-Nassr pozyskał już Cristiano Ronaldo, a teraz chce sprowadzić kolejnego znanego piłkarza. Na liście życzeń klubu z Arabii Saudyjskiej znalazł się Keylor Navas.
W bramce Al-Nassr numerem jest David Ospina. Kolumbijski doświadczony golkiper nabawił się jednak kontuzji łokcia, a uraz może wykluczyć go na dłuższy czas. Stąd w klubie uznali, że warto sprowadzić kogoś wartościowego na jego miejsce.
Wymarzonym kandydatem trenera Rudiego Garcii jest Keylor Navas. Kostarykański bramkarz wyraźnie przegrywa w Paris Saint-Germain rywalizację z Gianluigim Donnarummą i z ławki oraz z trybun ogląda popisy Włocha między słupkami. Jednocześnie czeka na uwolnienie się od PSG. Jego umowa z mistrzem Francji obowiązuje do końca sezonu 2023-2024, ale możliwe, że golkiper pożegna się z Paryżem już teraz.
"Marca" twierdzi, że chce go pozyskać Al-Nassr. Rozmowy w sprawie transferu już trwają. Paryżanie chcieliby jednak, by Navas zrezygnował z pensji należnych mu do końca umowy, a Kostarykanin nie kwapi się do wyrażenia zgody na takie rozwiązanie. I to pomimo tego, że w Arabii Saudyjskiej czeka na niego długoletni kontrakt z pensją około 4 mln euro.
W tym sezonie Navas, związany z PSG od połowy 2019 roku, zagrał tylko jedno spotkanie w Pucharze Francji.
Futbol.pl











