Nie zatrzymuje się Oskar Zawada. Strzelił kolejnego gola w A-League (VIDEO)

Data dodania: 17-02-2023 12:25

Oskar Zawada po raz kolejny golem potwierdził swoją wysoką dyspozycję w barwach Wellington Phoenix. Polski napastnik zdobył bramkę w wyjazdowym spotkaniu z Western United FC. Ekipa Zawady wygrała 3:0, a Polak ustalił wynik spotkania.

Wellington Phoenix wygrał 3:0 mecz z Western United FC w 17. kolejce australijskiej A-League. W 64. minucie Zawada wykorzystał rzut karny, ustalił wynik spotkania i zdobył jednocześnie swoją 9. bramkę w sezonie ligowym.

Zawada, który w swojej karierze grał m.in. w Twente Enschede, Karlsruher SC, Wiśle Płock i Rakowie Częstochowa oraz Jeju United (Korea Płd.) i Stali Mielec, przebywał na boisku przez 90 minut. Podobnie jak Aleksandar Prijovic, były napastnik Legii Warszawa, a teraz gracz Western United.

Wellington Phoenix FC ma na koncie 17 punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli A-League.