Jest nowy kandydat na szkoleniowca Leeds United
Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 20-02-2023 17:30
Leeds United nadal poszukuje trenera po zwolnieniu Jessego Marscha. Fabrizio Romano poinformował, że na liście życzeń angielskiego klubu znalazł się Javi Gracia.
Zespół Pawi prowadzi obecnie tymczasowo Michael Skubala, który do tej pory był opiekunem drużyny do lat 21. Wcześniej był głównym trenerem reprezentacji Anglii w futsalu. Szkoleniowca wspierają Paco Gallardo i Chris Armas.
Według informacji przekazanych przez Fabrizio Romano, Leeds prowadzi obecnie negocjacje z Javim Gracią. Rozmowy mają znajdować się na zaawansowanym etapie, a władze Pawi wkrótce mają dokonać ostatecznego wyboru. Javi Gracia od czerwca 2022 roku pozostaje bez pracy, po tym jak rozstał się z Al Sadd. Wcześniej prowadził takie zespoły jak Valencia, Osasuna, Watford. Runi Kazań, Ameria, Malaga czy Kerkyra.
Leeds United are now in talks with Javi Gracia as potential new manager, he’s serious candidate for the job to replace Jesse Marsch ⚪️???????? #LUFC
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) February 20, 2023
Club will make internal decision soon on the manager situation — there are two names in the shortlist. pic.twitter.com/hVXLAnN1IR
Leeds United znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli Premier League z dziewiętnastoma oczkami na koncie. Pawie do bezpiecznej strefy mają stratę dwóch punktów.











