Świderski asystuje, Jóźwiak strzela. Polacy szaleją w MLS (VIDEO)

Data dodania: 16-04-2023 11:30

Kamil Jóźwiak strzelił gola dla Charlotte FC w zremisowanym 2:2 (0:0) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Colorado Rapids.

Dla skrzydłowego było to drugie ligowe trafienie w tym sezonie. Asystę przy bramce Jóźwiaka zanotował Karol Świderski.

Jóźwiak grał do 82. minuty, gdy zmienił go Orrin McKinze Gaines II. Karol Świderski zszedł z boiska w 75. minucie, a zastąpił go Nathan Byrne. Jan Sobociński znalazł się poza kadrą meczową gospodarzy na to spotkanie.

Charlotte aktualnie zajmuje 14. miejsce w Konferencji Wschodniej MLS z dorobkiem sześciu punktów w ośmiu meczach.