Grabara pewny awansu Kopenhagi. "Skłamałbym, gdybym tak powiedział"
Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 23-08-2023 8:32
Kamil Grabara nie miał zbyt wiele pracy w czasie meczu IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Rakowem Częstochowa. Jego FC Kopenhaga wygrała w Sosnowcu z mistrzem Polski 1:0, a polski bramkarz nie miał wątpliwości, kto awansuje do fazy grupowej Champions League.
Duńczycy zwyciężyli w Polsce 1:0 po samobójczym golu Racovitana z 9. minuty. FC Kopenhaga zdobyła bramkę i potem mądrze kontrolowała przebieg boiskowych wydarzeń, a Raków miał ogromne problemy ze stworzeniem sobie groźniejszej okazji pod bramką Grabary.
Po meczu bramkarz w rozmowie z TVP Sport stwierdził, że to FC Kopenhaga awansuje do kolejnej rundy. - Skłamałbym, gdybym powiedział, że nie przejdziemy Rakowa - powiedział golkiper w rozmowie z TVP Sport.
Zdaniem Grabary jego zespół mógł w Sosnowcu wygrać nawet trochę wyżej. - Z mojej perspektywy to był mecz na 2:0. Raków zmienił się w drugiej połowie i było nam ciężej. Parę razy piłkę zgubiliśmy w głupi sposób. Wiedzieliśmy, że to dobra drużyna - powiedział Grabara.
Rewanż odbędzie się 30 sierpnia na Parken w Kopenhadze.
Futbol.pl











