Derby Madrytu dla Rojiblancos. Kapitalny gol Kroosa to za mało (VIDEO)

Data dodania: 25-09-2023 5:45

W derbach Madrytu kibice zgromadzeni na Wanda Metropolitano byli świadkami czterech goli. Trzy z nich strzelili piłkarze Atletico, którzy w świetnym stylu wygrali niedzielne starcie.

Już po czterech minutach pojedynku trybuny stadionu Wanda Metropolitano eksplodowały. Znakomitym dośrodkowaniem popisał się Samuel Lino, a Alvaro Morata strzałem głową nie dał szans Kepie.

Czternaście minut później Rojiblancos prowadzili już 2:0. Tym razem piłkę do siatki Królewskich skierował Antoine Griezmann. Na trafienia ekipy Diego Simeone w 35. minucie odpowiedział Toni Kroos, który fantastycznym uderzeniem zza szesnastki zaskoczył Jana Oblaka.

Tuż po zmianie stron Atletico podwyższyło prowadzenie. Autorem trzeciego gola dla gospodarzy był ponownie Morata, który kolejny raz uderzeniem głową pokonał golkipera Los Blancos.

Po derbach Madrytu Real zajmuje trzecie miejsce  w tabeli hiszpańskiej ligi, natomiast Atleti awansowali na piątą lokatę.