Wejście smoka polskiego piłkarza w meczu Serie B. Sygnał dla selekcjonera

Data dodania: 28-09-2023 7:15

Adrian Benedyczak znajduje się w kapitalnej dyspozycji i strzela gole jak na zawołanie. Jego Parma wygrała 2:1 z Bari w kolejnym meczu Serie B. Polak zdobył bramkę na wagę zwycięstwa po wejściu z ławki.

Adrian Benedyczak w tym sezonie prezentuje formę, którą zapracował na powołanie do reprezentacji Polski. 22-latek nie doczekał się debiutu u Fernando Santosa. Teraz wysyła jasne sygnały do nowego selekcjonera.

Napastnik Parmy, licząc rozgrywki Pucharu Włoch, ma już na koncie w obecnym sezonie pięć goli w siedmiu meczach. W środowym spotkaniu Serie B przeciwko Bari Benedyczak usiadł na ławce, ale nie przeszkodziło mu to w tym, by zostać bohaterem meczu.

Polak pojawił się na boisku w 74. minucie przy wyniku 1:1. Siedem minut później Benedyczak trafił do siatki i dał Parmie wygraną 2:1. Po siedmiu kolejkach zespół polskiego zawodnika jest liderem rozgrywek Serie B.