Juergen Klopp znów atakuje sędziów: Nigdy nie widziałem bardziej niesprawiedliwego meczu

Data dodania: 01-10-2023 6:29

Liverpool przegrał z Tottenhamem 1:2 w 7. kolejce Premier League. Wiele kontrowersji kolejny raz wzbudziły decyzje arbitrów. Juergen Klopp grzmiał w wywiadach twierdząc, że nigdy nie widział bardziej niesprawiedliwego meczu.

Tottenhamowi trzy punkty zapewnił gol samobójczy Joela Matipa z 96. minuty. Wiele emocji wzbudziły decyzje sędziowskie Simona Hoopera. Drużyna z Anfield Road kończyła spotkanie w dziewiątkę, po tym jak w 26. minucie z boiska za faul wyleciał Curtis Jones, a w drugiej połowie czerwoną kartkę obejrzał Diogo Jota.

Po spotkaniu rozgoryczenia nie krył Juergen Klopp, który w ostry sposób skomentował poziom pracy arbitrów.

– Nigdy nie byłem bardziej dumny z drużyny. Nigdy nie widziałem bardziej niesprawiedliwego meczu – stwierdził niemiecki trener.