Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę. Efektowny "szczupak" polskiego pomocnika (VIDEO)

Data dodania: 04-11-2023 22:00
Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę. Efektowny

Grzegorz Krychowiak strzelił swojego drugiego gol w sezonie w Arabii Saudyjskiej. Były już reprezentant Polski zdobył bramkę w wygranym przez Abha Club meczu 12. kolejki z Al-Okhdood Club.

W 20. minucie Krychowiak otworzył wynik spotkania. Polak trafił drugi raz w sezonie.

Jego zespół prowadził tylko przez 6 minut, a po kolejnych 5 stracił nawet gola na 1:2. W II połowie Abha Club odwrócił jednak wynik raz jeszcze. W 60. minucie wyrównał po golu samobójczym Saby Kwirkwelii, a w 69. minucie triumf gospodarzom dał Karl Toko-Ekambi, były napastnik m.in. Olympique Lyon, Villarreal CF czy Stade Rennes.

Krychowiak rozegrał całe spotkanie. Klub Polaka jest na 12. miejscu w tabeli z dorobkiem 13 punktów.