Hat-trick polskiego napastnika w Turcji. Został bohaterem swego zespołu

Data dodania: 28-01-2024 14:15

Krzysztof Piątek został bohaterem Basaksehir. Polak w niedzielnym wyjazdowym spotkaniu z Konyasporem rozgrywanym w ramach 23. kolejki tureckiej Super Lig, skompletował hat-tricka i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 3:2.

Początek meczu nie zapowiadał, że drużyna polskiego napastnika sięgnie po wygraną. W 14. minucie spotkania gospodarze prowadzili już 2:0. Taki rezultat utrzymał się do przerwy.

W drugiej odsłonie goście ruszyli do ataków. Piątek strzelił gola kontaktowego w 67. minucie. 27-krotny reprezentant Polski wykorzystał rzut karny.

Napastnik Basaksehir bramkę wyrównującą zdobył w 79. minucie.

Natomiast trzecie trafienie Piątek zanotował już w doliczonym czasie gry dając swojej drużynie trzy punkty.