Jakub Piotrowski z kolejnym golem. Polski pomocnik trafił dla Łudogorca Razgrad

Data dodania: 19-02-2024 21:54

Jakub Piotrowski strzelił gola dla Łudogorca Razgrad w meczu 21. kolejki ligi bułgarskiej z Czerno More Warna. Polski pomocnik trafił do siatki w 42. minucie i ustalił wynik spotkania na 3:1.

Piotrowski kilka chwil przed końcem I połowy zakończył strzelanie w tym spotkaniu. Wcześniej dwa razy dla Łudogorca trafił Rwan Cruz - w 12. i 36. minucie, a goście prowadzili po bramce Daniego Martina z 8. minuty.

Jakub Piotrowski pokonując bramkarza Czerno More Warna wpisał się po raz 7. w tym sezonie na listę strzelców w lidze. Polak w sumie w tym sezonie zagrał we wszystkich rozgrywkach w 34 spotkaniach i zdobył 13 bramek.

Łudogorec po rozegraniu 20 spotkań ma na koncie 45 punktów i jest liderem tabeli.