Wszystko już jasne! Chodzi o zawieszenie Jude Bellinhgama
Dodał: kk
Data dodania: 08-03-2024 10:15
Real Madryt odwołał się do kary dla Jude Bellinhgama, ale to nic nie dało…
W ostatniej kolejce hiszpańskiej La Liga Real Madryt grał na wyjeździe z Valencią. Spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 2:2. W samej końcówce starcia "Królewscy" strzelili bramkę na 3:2. Piłka wpadła do siatki, ale sędzia dosłownie chwilę wcześniej zakończył starcie. Po gwizdku gracz "Los Blancos" kłócili się z arbitrem Gilem Manzano. Szczególnie bardzo zdenerwowany na decyzję rozjemcy starcia był Jude Bellingham. Anglik ostatecznie obejrzał czerwoną kartkę, ponieważ w bardzo mocnych słowach skomentował całą sytuację i mial ogromne pretensje do sędziego. Następnie 20-latek zawieszony przez komisję La Liga na dwa spotkania.
???? BREAKING: Real Madrid’s appeal has been REJECTED. Jude Bellingham will be suspended for two games. @COPE ❌ pic.twitter.com/eMJr1X4Rzx
— Madrid Zone (@theMadridZone) March 8, 2024
Drużyna "Galacticos" nie zgadzała się z takim werdyktem i złożyła odwołanie, ale podjęto decyzję, że nie będzie żadnej zmiany… Angielski napastnik opuści dwa najbliższe ligowe pojedynki z Celtą Vigo i Osasuną.
W tym sezonie Jude Bellingham rozegrał 31 spotkań we wszystkich rozgrywkach, strzelił 20 bramek i zanotował 9 asyst. Jego kontrakt jest ważny do 30 czerwca 2029 roku.
Źródło: COPE, X











