Lautaro Martinez odejdzie z Interu Mediolan? "To kluczowe".
Dodał: kk
Data dodania: 14-03-2024 8:20
Inter Mediolan jest gotowy, aby przedłużyć kontrakt z Lautaro Martinezem - poinformował dyrektor generalny włoskiego zespołu Giuseppe Marotta.
Lautaro Martinez to najważniejszy zawodnik w Interze Mediolan. Jest kapitanem drużyny "Nerazzurri" i najlepszym strzelcem. W aktualnej kampanii zgromadził 36 spotkań, w których strzelił 26 bramek i zanotował 5 asyst. Jego aktualna umowa jest ważna do 30 czerwca 2026 roku, ale klub chce go zostawić na dłużej.
⚫️???????????? Inter CEO Marotta: “We want Lautaro to stay and sign new deal, he wants the same. That’s crucial”.
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) March 13, 2024
“He’s our captain, he loves to stay here at Inter so I don’t see any issue for his new contract — just time to advance at the right moment, no rush”. pic.twitter.com/iUHlwbZXLu
- Chcemy, aby Lautaro Martinez został i podpisał nowy kontrakt, on chce tego samego. To kluczowe. To nasz kapitan, uwielbia tutaj grać, więc nie widzę żadnych przeszkód w przypadku jego nowego kontraktu. Bez pośpiechu - powiedział dyrektor generalny Interu Mediolan Giuseppe Marotta.
Doświadczony środkowy napastnik został zawodnikiem Interu Mediolan 4 lipca 2018 roku. Na Stadio Giuseppe Meazza przyszedł z Racing Club.
Źródło: Fabrizio Romano - X











