Dramat Matty'ego Casha. Wszedł z ławki rezerwowych i szybko doznał kontuzji

Data dodania: 21-03-2024 22:04

Matty Cash zastąpił w przerwie meczu półfinałowego baraży o Euro 2024 autora gola na 1:0 Przemysława Frankowskiego. Piłkarz Aston Villi nie nagrał się przeciwko Estonii. Po kilku minutach II połowy reprezentant Polski doznał kontuzji i musiał zejść z murawy.

Cash nie zaliczy 15. występu w Biało-Czerwonych do udanych. Wahadłowy zagrał w sumie tylko kilka minut. W 54. minucie usiadł na murawie i szybko okazało się, że nie będzie mógł kontynuować gry.

Michał Probierz musiał dokonać kolejnej zmiany. Na murawę wpuścił Tymoteusza Puchacza, który zajął miejsce na lewym wahadle, a na drugą stronę boiska przesunięty został Nicola Zalewski.