Asysta Tymoteusza Puchacza. Jego zespół zagra w finale pucharu Niemiec

Dodał: kk
Data dodania: 03-04-2024 9:44
Screen (German Football - You Tube)

Tymoteusz Puchacz zagra ze swoją drużyną w finale Pucharu Niemiec. FC Kaiserslautern pokonało 2:0 w półfinale na wyjeździe Fußball-Club Saarbrücken.

FC Kaiserslautern pokonało na wyjeździe w półfinale Pucharu Niemiec Fußball-Club Saarbrücken 2:0. W 53. minucie wynik otworzył Marlon Ritter, a w 75. minucie na listę strzelców wpisał się Almamy Toure, który dostał znakomite dośrodkowanie od Tymoteusza Puchacza z rzutu wolnego. Wygrani tego spotkania zmierzą się w finale Pucharu Niemiec w Berlinie (25 maja) z wygranym pary Bayer Leverkusen - Fortuna Duesseldorf (dzisiaj, 20:45).

W tym sezonie Tymoteusz Puchacz gra na miarę oczekiwań w barwach FC Kaiserslautern. Na swoim koncie ma rozegrane 28 spotkań (1 bramka i 10 asyst).

Źródło: German Football - You Tube