Kolejny koncert Leo Messiego w MLS (VIDEO)

Data dodania: 21-04-2024 9:00

Leo Messi wraca do znakomitej formy prawie miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją. Argentyńczyk rozegrał kapitalne spotkanie, a Inter Miami pokonał przed własną publicznością Nashville SC 3:1.

Messi już w jedenastej minucie popisał się skuteczną dobitką po strzale Urugwajczyka Luisa Suareza.

W 39. minucie słynny Argentyńczyk popisał się kapitalnym dośrodkowaniem z rzutu rożnego, po którym Sergio Busquets strzałem głową pokonał bramkarza rywali.

W 81. minucie Messi wykorzystał rzut karny i ustalił wynik spotkania.

Dzięki świetnej grze Argentyńczyka Inter Miami wygrał przed własną publicznością w dziesiątej kolejce MLS z Nashville SC 3:1 (2:1). Messi zagrał w obecnym sezonie w ośmiu spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, zdobył siedem bramek i dorzucił cztery asysty. Messi zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców w MLS. Prowadzi z ośmioma golami Kolumbijczyk Cristian Arango (Real Salt Lake).

Inter Miami jest liderem rozgrywek. Zespół Leo Messiego ma na koncie 18 punktów.