Fantastyczne trafienie w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. Wow! (VIDEO)

Data dodania: 23-04-2024 17:15

W spotkaniu finałowym Młodzieżowej Ligi Mistrzów grecki Olympiakos pokonał AC Milan. 3:0. Kibice na długo zapamiętają fantastycznego gol autorstwa Theofanisa Bakoulasa.

Grecki zawodnik zdobył bramkę w 66. minucie spotkania. Otrzymał podanie od Papakanellosa i popisał się kapitalnym uderzeniem nożycami.

Grek zanotował również asystę przy trafieniu Antonisa Papakanellosa. 19-latek na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem opuścił murawę będąc bohaterem spotkania.

Bakoulas jest wychowankiem Olympiakosu. W obecnym sezonie rozegrał 27 spotkań w drużynie do lat 19. Zdobył w nich sześć bramek.