Załamany Virgil van Dijk skrytykował arbitra po meczu z Anglią

Data dodania: 11-07-2024 5:35

Virgil van Dijk stanął przed kamerami po meczu z Anglią. Załamany Holender z trudem dobierał słowa podkreślając, że jego zespół  został skrzywdzony przez arbitra.

Do 90. minuty spotkania utrzymywał się wynik 1:1. Wówczas rozegrał się dramat Holendrów. Wprowadzony na boisko kilka minut wcześniej Ollie Watkins zdobył bramkę, która zapewniła Anglikom awans do finału.

Piłkarze Oranje mieli po zakończeniu spotkania mnóstwo pretensji do arbitra, zarówno o uznanie gola z ostatniej minuty, jak i o podyktowanie rzutu karnego za faul Dumfriesa. Również kapitan Holendrów Virgil van Dijk z trudem powstrzymywał wzburzenie mówiąc o pracy Felixa Zwayera.

- Nie mam słów. Strata bramki tak późno boli. To straszne. Muszę tutaj stać, ale tak naprawdę nie wiem, co mam powiedzieć - stwierdził Virgil van Dijk.

- Po zakończeniu meczu sędzia zbiegł prosto do szatni. To wiele mówi - dodał.