Absurdalne zachowanie zawodnika Wisły Kraków. "Najbardziej debilna czerwona kartka" (VIDEO)

Data dodania: 05-08-2024 5:33
Absurdalne zachowanie zawodnika Wisły Kraków.

Wisła Kraków w niedzielę przegrała ze Zniczem Pruszków w meczu Betclic 1 Ligi. Kibice na długo zapamiętają absurdalne zachowanie Tamasa Kissa. Piłkarz Białej Gwiazdy zobaczył czerwoną kartkę, którą określono "jedną z najbardziej debilnych".

Wisła prowadziła do przerwy 1:0 po golu Rodado. W drugiej połowie krakowski zespół nie utrzymał prowadzenia grając w osłabieniu po idiotycznym zachowaniu Kissa.

W 66. minucie węgierski napastnik zobaczył żółtą kartkę za odkopnięcie piłki. Siedem minut później Kiss wyleciał z boiska. Zawodnik Wisły zagrał piłkę ręką w polu karnym rywali. Co myślał wówczas Węgier? Wie chyba tylko on sam. Jego zachowania nie da się wytłumaczyć w racjonalny sposób. Za swoje absurdalne zagranie napastnik zarobił kolejną żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

- Jedna z najbardziej debilnych, a nie kuriozalnych, czerwonych kartek, jakie w życiu widziałem. Może i populizm, ale tutaj musi być kara finansowa dla zawodnika - skomentował Przemysław Langier z Goal.pl.

Mecz zakończył się wygraną Znicza 2:1.