Vardy nie zapomniał jak się strzela. Legendarny Anglik zatrzymał Tottenham

Dodał: kk
Data dodania: 20-08-2024 9:05

W 1. kolejce angielskiej Premier League Leicester City zremisowało 1:1 z Tottenhamem Hotspur. Doświadczony Jamie Vardy nie zapomniał jak się strzela…

W pierwszym meczu nowego sezonu Premier League Leicester City grało na King Power Stadium z Tottenhamem Hotspur. W 29. minucie na prowadzenie wyszły popularne “Koguty” za sprawą Pedro Porro, który po znakomitym podaniu w pole karne kapitalnie wykończył akcję i nie dał żadnych szans bramkarzowi gospodarzy.

Vardy na ratunek

Ostatecznie padł remis 1:1. W 57. minucie na listę strzelców w drużynie Leicester City wpisał się doświadczony Jamie Vardy. Legendarny 37-latek nadal pamięta, jak się strzela gole… Po znakomitym dośrodkowaniu kapitalnie uderzył głową i strzelił pierwszą bramkę w sezonie. Na pewno Anglik jeszcze da o sobie znać. To legenda “Lisów”. Na swoim koncie ma rozegrane 465 meczów (191 goli i 66 asyst).

Źródło: Premier League