Kolejny gol Cristiano Ronaldo. Tym razem rozpoczął strzelanie w Saudi Pro League

Dodał: kk
Data dodania: 23-08-2024 8:25
screen

Cristiano Ronaldo strzelił kolejnego gola w tym sezonie.

W czwartek wieczorem Al-Nassr grało w 1. kolejce Saudi Pro League z Al-Raed. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Znów dał o sobie znać Cristiano Ronaldo. 39-letni zawodnik jeszcze w pierwszej połowie wpakował piłkę do siatki przeciwnika.

Po znakomitej asyście Sadio Mane Portugalczyk kapitalnym strzałem głową nie dał żadnych szans bramkarzowi rywali. Do wyrównania w 49. minucie z rzutu karnego doprowadził Mohamed Fouzair. Ostatecznie nastąpił podział punktów.

Jest to pierwszy gol dla Cristiano Ronaldo w nowym sezonie Saudi Pro League. Ogólnie we wszystkich rozgrywkach doświadczony zawodnik ma 3 mecze, 3 bramki i 1 asystę.

Źródło: Al-Nassr