Karol Świderski znów strzela w MLS. Gol na wagę remisu (VIDEO)

Data dodania: 25-08-2024 7:00

Karol Świderski strzelił gola dla Charlotte FC w zremisowanym 1:1 meczu MLS z New York Red Bulls.

Po wypożyczeniu do Hellasu Verona Karol Świderski wrócił do gry w barwach Charlotte FC. Jak zapowiada agent piłkarza, pozostanie on w MLS co najmniej do końca obecnego sezonu.

- Podjęliśmy z Karolem decyzję, że nie będziemy robić pochopnych ruchów. Trochę się odbudował, podleczył problemy zdrowotne. Do końca sezonu MLS na pewno zostanie w Charlotte FC - oznajmił Mariusz Piekarski, agent Świderskiego w programie "Okno Transferowe".

Po niemal miesięcznej przerwie MLS wróciła do gry, a Świderski znów strzela gole. Polski napastnik w meczu przeciwko New York Red Bulls  grał do 58. minuty i zdobył bramkę z rzutu karnego.

- Jest głodny gry tutaj, ma coś do udowodnienia. Wrócił tutaj, więc zapewne nie wszystko poszło tak, jak chciał. Ale mówiłem mu, że trawa nie jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie. Ma szansę znów strzelać tu gole - mówił trener Dean Smith.

Aktualnie Charlotte FC zajmuje szóste miejsce w Konferencji Wschodniej z 38 punktami po 26 meczach.