Karol Świderski "King". Polak ustrzelił dublet i zasiadł na tronie (VIDEO)

Data dodania: 03-10-2024 8:45
screen

Karol Świderski strzelił dwa gole dla Charlotte FC w wygranym 4:3 meczu MLS z Chicago Fire.

Polak rozpoczął strzelanie już w 8. minucie gry wyprowadzając swój zespół na prowadzenie.

Rywale wyrównali kilkanaście minut później. Zespół Charlotte jednak szybko ruszył do falowych ataków, co przyniosło efekt w 30. minucie. Strzelcem gola był Junior Urso. Tuż przed przerwą znów błysnął Świderski, który zdobył swoją drugą bramkę.

W drugiej połowie gospodarze w 58. minucie podwyższyli na 4:1. Do końca jednak kibice drżeli o wynik, gdyż rywale zdobyli dwie bramki. Ostatecznie jednak zespół Charlotte FC zainkasował trzy punkty.

Zawodnikiem meczu został wybrany Karol Świderski, który po zakończeniu spotkania zasiadł na specjalnie przygotowanym tronie.