Leo Messi wciąż niezatrzymany!!! Niesamowity wyczyn Argentyńczyka (VIDEO)

Data dodania: 20-10-2024 13:00

Leo Messi, po wejściu na boisko z ławki rezerwowych, w dwanaście minut zdobył trzy bramki. Inter Miami pokonał u siebie New England Revolution 6:2 w meczu MLS, kończącym fazę zasadniczą rozgrywek.

Messi wszedł na boisko w 58. minucie, a gole strzelił w 78., 81. i 89. Argentyńczyk wszystkie bramki zdobył po uderzeniach lewą nogą. Wcześniej bramki dla Interu zdobyli Urugwajczyk Luis Suarez (40., 43.) i Benjamin Cremaschi (58.). Gospodarze musieli odrabiać straty, gdy rywale prowadzili 2:0 po golach uzyskali Argentyńczyka Luki Langoniego i Kolumbijczyka Dylana Borrero (34.).

Był to drugi hat-trick Messiego w ciągu tygodnia. Wcześniej zanotował trzy trafienia w meczu reprezentacji Argentyny z Boliwią w eliminacjach mistrzostw świata. Albicelestes wygrali aż 6:0.

Leo Messi w obecnym sezonie MLS w 19 występach zdobył 20 bramek.

Po 34. kolejkach rozgrywek MLS Inter Miami zajmuje pierwsze miejsce z 74 punktami i wyprzedza broniący tytułu Columbus Crew - 68.