Mathys Tel odejdzie na wypożyczenie? Te kluby chcą napastnika Bayernu
Dodał: kk
Data dodania: 03-12-2024 11:03

Mathys Tel może iść na wypożyczenie z Bayernu Monachium - podaje "Foot Mercato".
Mathys Tel to środkowy napastnik w Bayernie Monachium. 19-letni Francuz nie może liczyć jednak na regularne występy w koszulce “Bawarczyków”. Jest bardzo dobrym piłkarzem i wielokrotnie już to pokazał, ale niestety musi rywalizować z Harrym Kanem, który dużo strzela i ma wielkie doświadczenie.
Wypożyczenie?
Jak podaje "Foot Mercato", Bayern Monachium poważnie myśli o wypożyczeniu Mathysa Tela w letnim okienku transferowym do innego zespołu, aby ten miał szansę na dalszy rozwój. Podobno już zgłosiły się trzy zespoły po francuskiego utalentowanego napastnika. Zawodnik znalazł się na celowniku RB Lipsk, Werderu Brema i Villarreal CF.
Obecna umowa Mathysa Tela z Bayernem Monachium jest ważna do 30 czerwca 2029 roku. W koszulce “Bawarczyków” rozegrał dotychczas 77 meczów (16 bramek i 6 asyst).
Źródło: Foot Mercato