OFICJALNIE: Wayne Rooney zwolniony z Plymouth Argyle. Jego wyniki są fatalne
Dodał: kk
Data dodania: 31-12-2024 11:14
Wayne Rooney nie jest już szkoleniowcem Plymouth Argyle - podaje klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.
Wayne Rooney objął Plymouth Argyle 25 maja 2024 roku. Od tamtej pory prowadził zespół z Championship 25 razy. Niestety forma jego zespołu była fatalna. Zaliczył tylko 5 wygranych, 6 remisów i 14 porażek. Drużyna poinformowała, że to już koniec współpracy.
- Plymouth Argyle może potwierdzić, że klub i główny trener Wayne Rooney wspólnie uzgodnili, że rozstają się ze skutkiem natychmiastowym. Razem z Rooneyem klub opuści asystent trenera Mike Phelan i trener pierwszej drużyny Simon Ireland - pisze klub w komunikacie.
39-latek miał ważną umowę do 30 czerwca 2027 roku. Kiedyś prowadził też m.in. Derby County, DC United, Birmingham City czy też Everton FC.
Źródło: Plymouth Argyle











