Piłkarz Lecha Poznań zagra u Mbappe? Dostał ofertę trzyletniej umowy
Dodał: kk
Data dodania: 27-01-2025 10:41
Adriel Ba Loua może odejść z Lecha Poznań do klubu Mbappe - podaje Sebastian Staszewski.
Jak poinformował Sebastian Staszewski, Adriel Ba Loua może odejść zimą z Lecha Poznań. Podobno 28-letni skrzydłowy “Kolejorza” dostał propozycję trzyletniej umowy od SM Caen (Ligue 2), którego właścicielem od niedawna jest Kylian Mbappe (Real Madryt). Podobno rozmowy idą w dobrym kierunku.
SM Caen gra słabo w tym sezonie. Obecnie znajduje się na 17. miejscu w Ligue 2 z dorobkiem 15 punktów na koncie. Sam Iworyjczyk jest piłkarzem Lecha Poznań od 2021 roku. Na swoim koncie ma rozegrane 91 spotkań w koszulce “Poznańskiej Lokomotywy” (6 goli i 7 asyst). Jego umowa jest ważna do 30 czerwca 2025 roku.
W tym sezonie nie gra regularnie pod wodzą Nielsa Frederiksena. Jak na razie rozegrał 7 spotkań i zaliczył 1 asystę.
????????Adriel Ba Loua blisko @SMCaen, czyli klubu należącego do Kyliana Mbappé‼️ Piłkarz @LechPoznan dostał ofertę trzyletniego kontraktu. Rozmowy wciąż trwają, ale zmierzają w dobrym kierunku i mogą zakończyć się w ciągu kilku dni.
— Sebastian Staszewski (@s_staszewski) January 26, 2025
Źródło: Sebastian Staszewski











