Nico Williams wybrał, gdzie chce grać! Tam chce kontynuować swoją karierę
Dodał: kk
Data dodania: 14-05-2025 10:03
Nico Williams podobno chce grać w Premier League!
Zeszłego lata Nico Williams był bliski przeprowadzki do FC Barcelona, ale ostatecznie Joan Laporta wybrał Daniego Olmo. Nico został w Athletic Bilbao, ale tego lata na pewno odejdzie, bo wybrał już nawet kierunek. Jak podaje “The Boot Room” Hiszpan chce występować w Premier League. Aktualnie biją się o niego zespoły takie jak Arsenal FC, Newcastle United, Chelsea FC, Liverpool FC czy też Manchester City.
W tym sezonie Nico Williams rozegrał łącznie 44 spotkania we wszystkich rozgrywkach, strzelił 11 bramek i zanotował 7 asyst.
Źródło: The Boot Room











