Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Marcos Llorente chce zakończyć karierę w Atletico Madryt. Hiszpan komentuje przyszłość

Dodał: kk
Data dodania: 26-03-2026 17:07
screen

Marcos Llorente chce zakończyć karierę w Atletico Madryt. Hiszpan komentuje przyszłość.

Marcos Llorente, doświadczony zawodnik Atletico Madryt, zabrał głos w sprawie swojej przyszłości w klubie. Obecny kontrakt Hiszpana obowiązuje do czerwca 2027 roku, a sam piłkarz liczy na przedłużenie współpracy.

– „Chcę zakończyć karierę w Atletico. Chcę zostać w klubie dłużej i mam nadzieję na zawarcie umowy o przedłużeniu kontraktu. Czuję się ceniony w tym klubie” – powiedział Llorente w rozmowie z Diario Sport.

– „Nie widzę siebie grającego po 35. roku życia” – dodał doświadczony prawy obrońca.

Llorente występuje w Atletico Madryt od 1 lipca 2019 roku. Wcześniej reprezentował m.in. barwy Realu Madryt. 31-letni Hiszpan rozegrał dotychczas 291 spotkań, zdobywając 36 bramek i notując 43 asysty.

Źródło: Diario Sport, fot: screen

TAGI

Inne artykuły