Marcos Llorente chce zakończyć karierę w Atletico Madryt. Hiszpan komentuje przyszłość
Dodał: kk
Data dodania: 26-03-2026 17:07
Marcos Llorente chce zakończyć karierę w Atletico Madryt. Hiszpan komentuje przyszłość.
Marcos Llorente, doświadczony zawodnik Atletico Madryt, zabrał głos w sprawie swojej przyszłości w klubie. Obecny kontrakt Hiszpana obowiązuje do czerwca 2027 roku, a sam piłkarz liczy na przedłużenie współpracy.
– „Chcę zakończyć karierę w Atletico. Chcę zostać w klubie dłużej i mam nadzieję na zawarcie umowy o przedłużeniu kontraktu. Czuję się ceniony w tym klubie” – powiedział Llorente w rozmowie z Diario Sport.
– „Nie widzę siebie grającego po 35. roku życia” – dodał doświadczony prawy obrońca.
Llorente występuje w Atletico Madryt od 1 lipca 2019 roku. Wcześniej reprezentował m.in. barwy Realu Madryt. 31-letni Hiszpan rozegrał dotychczas 291 spotkań, zdobywając 36 bramek i notując 43 asysty.
????❤️???? Marcos Llorente: “I want to retire at Atlético. I want to stay longer at the club and hope to reach an agreement for a renewal. I feel valued at this club”.
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) March 26, 2026
“I don’t see myself playing beyond the age of 35”, told Diario Sport. pic.twitter.com/pmb7xlBh5N
Źródło: Diario Sport, fot: screen











