Znana przyszłość Bernardo Silvy!
Dodał: kk
Data dodania: 03-04-2026 9:51
Bernardo Silva odchodzi z Manchesteru City! Decyzja już podjęta.
Jak informuje Fabrizio Romano, Bernardo Silva podjął ostateczną decyzję o odejściu z Manchesteru City. Portugalczyk opuści klub latem i od 1 lipca będzie dostępny jako wolny agent.
– „Decyzja Bernardo Silvy jest już w 100% podjęta; ma opuścić Manchester City w czerwcu jako wolny agent. Bernardo i jego zespół rozpoczną ocenę wszystkich opcji/propozycji już w tym miesiącu” – przekazał Romano.
Pomocnik wzbudza duże zainteresowanie na rynku transferowym i już wkrótce rozpocznie rozmowy z potencjalnymi nowymi klubami.
???????????? Bernardo Silva’s decision is 100% made; he’s set to leave Manchester City in June as free agent.
Bernardo and his camp will start assessing all options/proposals from this month. pic.twitter.com/7Dhs7Rrump
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) April 2, 2026
Źródło: Fabrizio Romano, fot: screen











