Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Znana przyszłość Bernardo Silvy!

Dodał: kk
Data dodania: 03-04-2026 9:51
screen

Bernardo Silva odchodzi z Manchesteru City! Decyzja już podjęta.

Jak informuje Fabrizio Romano, Bernardo Silva podjął ostateczną decyzję o odejściu z Manchesteru City. Portugalczyk opuści klub latem i od 1 lipca będzie dostępny jako wolny agent.

– „Decyzja Bernardo Silvy jest już w 100% podjęta; ma opuścić Manchester City w czerwcu jako wolny agent. Bernardo i jego zespół rozpoczną ocenę wszystkich opcji/propozycji już w tym miesiącu” – przekazał Romano.

Pomocnik wzbudza duże zainteresowanie na rynku transferowym i już wkrótce rozpocznie rozmowy z potencjalnymi nowymi klubami.

Źródło: Fabrizio Romano, fot: screen

TAGI

Inne artykuły