POTWIERDZONE! Wielka gwiazda odchodzi z Manchesteru City
Dodał: kk
Data dodania: 06-04-2026 14:07
Pep Guardiola potwierdza: Bernardo Silva odchodzi z Manchesteru City.
Pep Guardiola oficjalnie potwierdził, że Bernardo Silva odejdzie z Manchesteru City po zakończeniu sezonu. Portugalczyk opuści klub jako wolny agent.
– „Bernardo Silva opuści Manchester City jako wolny agent po zakończeniu sezonu” – powiedział Guardiola, cytowany przez Nicolò Schirę.
Pomocnik to prawdziwa legenda „The Citizens”. Do klubu trafił 1 lipca 2017 roku z AS Monaco i od tego czasu rozegrał aż 450 spotkań, zdobył 76 bramek oraz zanotował 77 asyst.
Pep #Guardiola confirms: “#BernardoSilva will leave #ManchesterCity as a free agent at the end of the season”. No surprise here since November. #transfers #MCFC https://t.co/D3pqliX2Bu
— Nicolò Schira (@NicoSchira) April 5, 2026
Źródło: Nicolò Schira – X, fot: screen











