Arbeloa po bolesnym odpadnięciu: „Zrobiłbym to jeszcze raz”.
Dodał: kk
Data dodania: 16-04-2026 7:43
Arbeloa po bolesnym odpadnięciu: „Zrobiłbym to jeszcze raz”.
Álvaro Arbeloa zabrał głos po odpadnięciu Real Madryt z Ligi Mistrzów. „Królewscy” przegrali w ćwierćfinale z Bayern Monachium 4:6 w dwumeczu i pożegnali się z marzeniami o kolejnym triumfie.
– „Jestem z nich bardzo dumny – z kibiców, z tych, którzy podróżowali i tych, którzy wspierali nas z domu. Jeśli ta porażka boli, to dlatego, że nie wygramy w tym roku szesnastego tytułu” – powiedział Arbeloa.
Szkoleniowiec podkreślił, że jego drużyna grała odważnie i zgodnie z założeniami:
– „Wystawiłem najlepszy możliwy skład, żeby wygrać. Nie mogliśmy tu przyjechać, żeby grać bezpiecznie. Chciałem, żebyśmy strzelali gole” – zaznaczył.
Mimo porażki Arbeloa nie żałuje swoich decyzji:
– „Zrobiłbym to jeszcze raz. Każdy zawodnik dał z siebie wszystko i pokazał charakter przeciwko świetnej drużynie. Ostatecznie w piłce nożnej liczy się skuteczność, a dziś zabrakło nam jej w kluczowych momentach” – dodał.
Bayern gonił Real trzykrotnie, a potem przypieczętował awans. Szalony mecz w Monachium. Fatalny błąd Neuera, czerwona kartka, świetne gole (SKRÓT HITU LIGI MISTRZÓW)
Źródło: Realmadrid.com, fot: screen












