Surowa kara dla obrońcy Hannoveru
Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 28-10-2013 17:29
Obrońca Hannoveru 96, Brazylijczyk Marcelo, nie zagra w najbliższych trzech meczach ligowych. To efekt czerwonej kartki, którą defensor zobaczył w ostatnim spotkaniu ligowym z Hoffenheim.
Były obrońca Wisły Kraków w 64. minucie pojedynku wdał się w pyskówkę z arbitrem, Tobiasem Stielerem. Zdaniem Brazylijczyka, był on faulowany przez Roberto Firmino, który kilka sekund później zdobył gola na 4:1. Sędzia był odmiennego zdania i uznał bramkę. 26-latek postanowił na własną rękę dojść swoich praw i został usunięty z boiska.
W poniedziałek, komisja dyscyplinarna Bundesligi rozpatrzyła sprawę i zawiesiła Marcelo na trzy spotkania. Wyrok jest prawomocny i klubowi nie przysługuje możliwość odwołania..
Były gacz m.in. Wisły Kraków i PSV Eindhoven w obecnym sezonie zagrał w dziewięciu meczach ligowych.
Futbol.pl











