"Mecz z Barceloną szansą dla Milanu"
Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 05-11-2013 16:21
Pomocnik AC Milan Ricardo Kaka wierzy, że rewanżowy mecz z Barceloną na Camp Nou w Lidze Mistrzów może być dla ekipy ze stolicy Lombardii świetną okazją do przełamania po serii nieudanych spotkań w rozgrywkach Serie A.
- Nie jest łatwo sobie z nimi poradzić, kiedy grają w swoim stylu. Obietnica, że będziemy robić wszystko co w naszej mocy jest tylko dobrą wolą. Dla nas to jest trudny czas, ale mecz przeciwko Barcelonie może być szansą. Powinniśmy starać się zagrać dobry mecz, tak jak to było w Mediolanie - nawiązał Brazylijczyk do remisu 1:1 z "Dumą Katalonii" na San Siro.
- Możemy wyjść z tej złej dla nas sytuacji mocniejsi. Nie mam zamiaru składać kolejnych obietnic. Gole i asysty są częścią mojej pracy, ale mogą pomóc odbudować morale naszej drużyny. Pokazaliśmy już, że potrafimy grać przeciwko Barcelonie w pierwszym meczu - podkreślił Kaka w rozmowie z dziennikiem "AS".
Futbol.pl











