Kolejne zwycięstwo Liverpoolu w Premier League

Data dodania: 03-01-2020 8:18

W czwartkowym meczu Premier League Liverpool bez większych problemów pokonał Sheffield United 2:0.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 4. minucie, kiedy Andrew Robertson zagrał wzdłuż bramki, a jego podanie na bramkę zamienił Mohamed Salah. Później goście długo się bronili, jednak Dean Henderson skapitulował w 64. minucie. Strzelcem gola był Sadio Mane. Reprezentant Senegalu zdobył 11 bramkę w tym sezonie ligowym. Przy bramkowej akcji asystował Salah.

Liverpool FC - Sheffield United 2:0 (1:0)
1:0 - Mohammed Salah 4'
2:0 - Roberto Firmino 64'

Składy:

Liverpool: Alisson - Trent Alexander-Arnold, Joe Gomez, Virgil van Dijk, Andrew Robertson (89' Adam Lallana) - James Milner, Jordan Henderson, Georgino Wijnaldum - Mohamed Salah (90+1' Harvey Elliott), Roberto Firmino, Sadio Mane (78' Divock Origi).

Sheffield United: Dean Henderson - Chris Basham, John Egan, Jack O'Connell - George Baldock, John Lundstram, Oliver Norwood (78' Muhamed Besic), John Fleck, Enda Stevens - David McGoldrick (65' Billy Sharp), Lys Mousset (66' Olivier McBurnie)

Sędziował: Paul Tierney

Widzów: 53 321

W następnej kolejce Shieffield zagra u siebie z West Hamem, a Liverpool zmierzy się na wyjeździe z Tottenhamem.