Wieczysta Kraków pokonała Prokocim Kraków. Peszko w końcówce dobił rywali (VIDEO)

Data dodania: 15-08-2020 19:42

W drugim meczu sezonu 2020/21 ligi okręgowej Wieczysta Kraków pokonała na wyjeździe Prokocim Kraków 3:1 (0:1). Jedną z bramek dla gości strzelił Sławomir Peszko.

W 7. minucie spotkania na prowadzenie wyszli gospodarze. Na listę strzelców wpisał się Kamil Kucabiński, który uderzył z rzutu wolnego. W 69. minucie Wieczysta doprowadziła do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się Adrian Frańczak, który z bliskiej odległości tylko dopełnił formalności. Zespół Przemysława Cecherza podwyższył prowadzenie w 77. minucie po drugim golu Frańczaka.

W 86. minucie ekipę Prokocimia dobił Sławomir Peszko. Były reprezentant Polski dostał piłkę, wszedł w pole karne i płaskim strzałem nie dał żadnych szans golkiperowi rywali. Dla Peszki była to już trzecia bramka w lidze okręgowej w tym sezonie. W swoim pierwszym meczu z Hutnikiem II Kraków (3:0) doświadczony zawodnik dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

PROKOCIM KRAKÓW - WIECZYSTA KRAKÓW 1:3

Bramki: Kamil Kucabiński 7 - Adrian Frańczak 69 i 77, Sławomir Peszko 86