W Głogowie docenili jego pracę. Ivan Djurdjević z nową umową z I-ligowcem
Dodał: Futbol.pl
Data dodania: 20-08-2020 12:50
Ivan Djurdjević pozostanie trenerem Chrobrego Głogów. Klub ogłosił w czwartek, że doszedł do porozumienia ze szkoleniowcem na temat umowy ważnej do połowy 2022 roku.
"Trener Ivan Djurdjević będzie dłużej trenerem Chrobrego Głogów. Obie strony związały się nowym kontraktem, który obowiązuje do czerwca 2022 roku. Wraz z pierwszym szkoleniowcem, umowa została przedłużona z pełniącym funkcję asystenta Maciejem Stachowiakiem.
Sztab w tym składzie pracuje ze sobą od początku sezonu 2019/20. Z Ivan Djurdjević na czele poprowadził zespół w 36 meczach, w tym dwóch Pucharu Polski. Pod jego wodzą Pomarańczowo-Czarni zajęli siódme miejsce w Fortuna 1 Lidze, które jest drugim najwyższym na tym poziomie w historii klubu. " - czytamy w komunikacie klubu.
Pod wodza Djurdjevicia, który wcześniej prowadził Lecha Poznań, Chrobry rozegrał 35 spotkań. Wygrał 14, 14 przegrał i 7 zremisował.
✍️ Dobrze zaczyna się ten dzień! Trener Ivan Djurdjević i jego asystent Maciej Stachowiak przedłużyli z Chrobrym umowy i zostają z nami dłużej. Jedziemy dalej!
— Chrobry Głogów (@ChrobryGlogowSA) August 20, 2020
➡️ https://t.co/fEMTJLglDW pic.twitter.com/oEppkfGJmn
Futbol.pl, fot. Chrobry Głogów











