Rywal Cracovii wygrał mecz ligowy. Pasom będzie trudno ograć ekipa Jon Dahla Tomassona (VIDEO)

Data dodania: 23-08-2020 18:48

Malmoe FF, które jest rywalem Cracovii w I rundzie eliminacji Ligi Europy, wygrało niedzielny mecz 17. kolejki ligi szwedzkiej.

Rywal Pasów pokonał na swoim boisku Falkenbergs FF. Lider szwedzkiej ekstraklasy w 40. minucie objął prowadzenie po strzale Soerena Rieksa. Na 2:0 podwyższył w 51. minucie Isaac Thelin. Gości stać było jedynie na honorowe trafienie z 87. minuty.

Malmoe FF zagrało w składzie: Marko Johansson - Eric Larsson (59. Felix Beijmo), Lasse Nielsen, Franz Brorsson, Behrang Safari (59. Jonas Knudsen) - Oscar Lewicki (80. Erdal Rakip), Anders Christiansen (81. Adi Nalić), Fouad Bachirou - Amin Sarr, Isaac Thelin, Søren Rieks (59. Arnór Ingvi Traustason).

Malmoe prowadzone przez Jon Dahla Tomassona jest liderem tabeli. Ma po 17 kolejkach 38 punktów.

Spotkanie Malmoe - Cracovia odbędzie się 27 sierpnia o godzinie 19:00 w Szwecji.