Milik nie podpisał się w sparingu Napoli! Żegnały go zasłużone gwizdy

Data dodania: 29-08-2020 9:58

Arkadiusz Milik zagrał 30 minut w meczu sparingowym SSC Napoli z Castel di Sangro. W spotkaniu z dużo niżej notowanym rywalem zdobył dwie bramki, ale żegnały go gwizdy. Zmarnował kilka "setek"...

Milik zbiera się już do odejścia z Napoli, ale w starciu sparingowym dostał szansę pokazania się. Niby strzelił dwa gole, ale też zmarnował spektakularnie kilka znakomitych szans. To oraz chęć odejścia do Juventusu spowodowały, że Polaka żegnały gwizdy kibiców.

Napoli sparing wygrało 10:0. W drugim tego dnia spotkaniu Napoli pokonało 11:0 L'Aquila. W tym spotkaniu w 8 minut hat-tricka skompletował nowy snajper zespołu Victor Osimhen.