Dwa gole Messiego i... brak radości. Barcelona wygrała sparing z Gironą (VIDEO)

Data dodania: 16-09-2020 22:05

FC Barcelona zagrała sparingowy mecz z Gironą. Duma Katalonii wygrała 3:1, a dwa gole strzelił Leo Messi.

Latem byliśmy świadkami transferowej telenoweli z udziałem Leo Messiego. Argentyńczyk chciał odejść i to za darmo, powołując się na zapisy w klauzuli. Władze Dumy Katalonii nie chciały się zgodzić i zablokowały transfer swojej gwiazdy i legendy.

Messi ostatecznie pogodził się z tym, że spędzi kolejny sezon na Camp Nou, ale nie ukrywa niezadowolenia z tego faktu. Nawet po golach w meczu z Gironą LM10 nie cieszył się zbytnio. Pierwszego strzelił po uderzeniu... prawą nogą, drugiego już swoją mocniejszą, lewą.

Gole dla Barcelony strzelili: Coutinho w 21. minucie i Messi w 45. i 51. minucie. Duma Katalonii zagrała w składzie: Neto - Sergi Roberto (63. Semedo), Gerard Piqué (min. 63, Cuenca), Ronald Araujo, Jordi Alba (63. Firpo) - Sergio Busquets (63. Aleñá), Frenkie de Jong (63. Riqui Puig) - Leo Messi (63. Pedri), Philippe Coutinho (63. Konrad de la Fuente), Francisco Trincão (63. Dembélé) - Antoine Griezmann (63. Braithwaite).