Przemysław Tytoń musiał przedwcześnie zejść z boiska. Doznał kontuzji

Data dodania: 12-10-2020 9:17

Przemysław Tytoń doznał kontuzji w spotkaniu Major League Soccer z Toronto FC. Polski bramkarz FC Cincinnati musiał opuścić boisko w końcówce meczu.

Tytoń zaczął mecz w pierwszym składzie i zagrał do 82. minuty. Zszedł z boiska z powodu kontuzji nogi.

Zespół Polaka przegrał z Toronto 0:1. Polak nie miał za wiele do powiedzenia przy strzale Patricka Mullinsa w 29. minucie. Potem Tytoń bronił bardzo dobrze, ale na niewiele to się zdało.

FC Cincinnati zajmuje dopiero 13., przedostatnie, miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej MLS. Po 17 meczach ma na koncie 13 punktów.