Artur Sobiech z drugim golem w sezonie w Super Lig

Data dodania: 18-10-2020 17:53

Artur Sobiech strzelił swojego 2. gola w sezonie tureckiej Super Lig. Polski napastnik Fatih Karagumruk SK trafił do siatki w spotkaniu 5. kolejki z Kasimpasa SK.

Sobiech wyszedł w pierwszym składzie gospodarzy i w 45. minucie, tuż przed przerwą, trafił na 1:0. Jego ekipa nie wygrała jednak, bo 2 minuty po zmianie stron goście wyrównali.

Artur Sobiech zagrał do 68. minuty i zmienił go Mevlut Erdinc. Wato Arweładze, wcześniej Korona Kielce, znalazł się poza kadrą gospodarzy. Miejscowi kończyli mecz w osłabieniu, bowiem wprowadzony w 69. minucie Jimmy Durmaz już 5 minut później wyleciał z boiska za kopnięcie rywala bez piłki.

Fatih Karagumruk po 5 meczach ma 8 punktów i jest w czołówce tabeli.