Sebastian Szymański z golem i tytułem zawodnika meczu!

Data dodania: 24-10-2020 16:03

Sebastian Szymański strzeli gola w barwach Dynama Moskwa w meczu 12. kolejki rosyjskiej Premier League z FK Soczi.

Szymański zdobył bramkę na 2:1 dla gospodarzy, pokonując bramkarza gości w 26. minucie. To pierwsze trafienie Polaka w tym sezonie.

Wcześniej prowadzenie Dynamu dał w 11. minucie Daniłł Lesowoj, ale w 22. minucie wyrównał Miha Mevlja. Wynik na 3:1 dla gospodarzy ustalił w 55. minucie Daniłł Fomin.

Szymański zagrał do 84. minuty. Polak został uznany najlepszym zawodnikiem spotkania.

Dynamo zajmuje aktualnie 5. miejsce w tabeli rosyjskiej Premier Ligi, ale rywale w większości nie zagrali jeszcze w tej kolejce.