Bartosz Białek się doczekał 19-latek strzelił debiutanckiego gola w Bundeslidze (VIDEO)

Data dodania: 27-11-2020 22:34

Bartosz Białek zagrał 10 minut w meczu VfL Wolfsburg z Werderem Brema i dwa razy trafił do siatki. Uznany został jednak tylko jeden gol 19-letniego polskiego napastnika. Ten z doliczonego czasu gry, ustalający wynik na 5:3.

Wilki wygrały z Werderem wielką wymianę ciosów. Do przerwy było 3:2, a zaraz po niej 3:3. Potem Wolfsburg prowadził jeszcze 4:3, a kropkę nad i postawił Białek, który wcześniej dostał od trenera Olivera Glasnera tylko minutowy i dwuminutowy epizod w Bundeslidze...