Daniel Łukasik znowu z golem w Turcji! Polak ma ostatnio dobry czas

Data dodania: 02-01-2021 14:39

Daniel Łukasik zdobył kolejną bramkę w tureckiej SuperLig. Polski pomocnik MKE Ankaragucu trafił do siatki w spotkaniu z Malatyasporem.

Łukasik w sezonie 2019-2020 nie strzelił żadnego gola. W bieżącym idzie mu lepiej. Były pomocnik m.in. Legii Warszawa i Lechii Gdańsk zdobył już 2. bramki.

W meczu Ankaragucu z Malatyasporem Polak trafił do siatki już w 4. minucie. Potem zrobiło się już 2:0, bo w 35. minucie Paintsil wykorzystał rzut karny. Ostatecznie gospodarze wygrali 3:1, a Łukasik zagrał do 86. minuty.

W barwach Ankaragucu nie ma Michała Pazdana. Stoper jest kontuzjowany.