Daniel Łukasik z trafieniem w lidze tureckiej w ważnym meczu na dole tabeli

Data dodania: 27-12-2020 17:29

Daniel Łukasik zdobył bramkę w meczu 15. kolejki tureckiej Super Ligi. Polak przyczynił się do zwycięstwa MKE Ankaragucu z Denizlisporem na wyjeździe.

Były zawodnik m.in. Legii Warszawa i Lechii Gdańsk posłał piłkę do siatki w 45. minucie i podwyższył prowadzenie gości na 2:0. Ankaragucu pierwszą bramkę zdobyło w 21. minucie po uderzeniu Cankaya. Ostatecznie ekipa ze stolicy wygrała 2:1, bo Denizlispor odpowiedziało tylko golem Niyaza z 80. minuty.

U gospodarzy w I połowie zagrał Radosław Murawski. W Ankaragucu Łukasik zagrał do 90. minuty i został zmieniony na samą końcówkę, a Michał Pazdan znalazł się poza kadrą meczową.

Ankaragucu i Denizlispor są sąsiadami na dole tabeli. Pierwszy z tych zespołów jest na 17. lokacie, tuż nad strefą spadkową, ale ma 12 punktów, czyli tyle, co będące za nim Denizlispor, Genclerbirligi oraz Erzurum BB.