Wróciła i od razu strzeliła! Ewa Pajor znowu na boisku

Data dodania: 07-03-2021 16:25

Ewa Pajor wrócił do gry po poważnej kontuzji i od razu strzeliła gola w kobiecej Bundeslidze. Polka ustaliła na 4:0 wynik spotkania wyjazdowego VfL Wolfsburg z SV Meppen.

We wrześniu Pajor doznała kontuzji lewego kolana. Początkowo wydawało się, że wystarczy pauza wynosząca kilka tygodni, ale potem okazało się, że najlepsza polska piłkarska musi przejść operację i w efekcie przerwa w grze znacznie się wydłużyła.

W niedzielę Pajor wróciła na boisko. Weszła na boisko przy  stanie 3:0 dla VfL Wolfsburg w wyjazdowym meczu z SV Meppen. Była 76. minuta, a 9 minut później Polka ustaliła wynik meczu na 4:0!

Cały mecz w bramce VfL rozegrała Katarzyna Kiedrzynek. Natomiast do 73. minuty w zespole gospodarzy wystąpiła Agnieszka Winczo.

Wolfsburg po 15 kolejkach ma 40 punktów i jest wiceliderem, bo Bayern Monachium nie stracił jeszcze żadnego punktu! SV Meppen jest na 10. lokacie w 12-zespołowej kobiecej Bundeslidze.