Jakub Moder strzelił debiutanckiego gola w Anglii! (VIDEO)

Data dodania: 24-08-2021 21:01

Jakub Moder w swoim 16. występie w Brighton&Hove Albion strzelił pierwszego gola.

Polski pomocnik w 1. kolejce sezonu Premier League zanotował asystę w wygranym 2:1 meczu z Burnley, a teraz dołożył gola w spotkaniu Pucharu Ligi Angielskiej.

Moder w 9. minucie starcia z Cardiff City pokonał golkipera rywala z The Championship.

Moder i Michał Karbownik zaczęli spotkanie w Walii w pierwszym składzie Mew.

Ostatecznie Polacy zagrali po 90 minut. Brighton&Hove Albion wygrał 2:0 i awansował do II rundy Pucharu Ligi.